Göster
Komisyonlar

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU

 

   

1

ABDULLAH SAKARYA    KOM. BŞK.               

2

FEYYAZ YAĞ  KOM. BŞK YRD.        

3

ALİ AHMET GÖKTAŞ  KOM. SEKRETERİ     

4

MAHMUT HAKAN BERKER ÜYE

5

SELMA KÖSE ÜYE

6

TUĞBA KARKUR ÜYE

7

FIRAT KALEAĞSIOĞLU ÜYE

8

MUSTAFA ORUÇ ÜYE

9

TURGAY YÖRÜK ÜYE

10

HAKAN CANPOLAT ÜYE

 

   

 

BAĞIMLI ÇALIŞANLAR KOMİSYONU

1

YASİN DOĞANER  KOM BŞK.                

2

MUSTAFA YILDIZ  KOM BŞK YRD.        

3

ÇAĞRI YALUK  KOM SEKRETERİ      

4

MEHMET TEKİN ÜYE

5

AYCAN ÖZKAN ÜYE

6

İBRAHİM SAHA ÜYE

7

HANİFİ TOPRAK ÜYE

8

NERMİN PÜRÇÜKLÜ ÜYE

9

FIRAT ANLAŞ ÜYE

10

ABDURRAHMAN TÜRKOĞLU ÜYE

11

ZİYA SÖNMEZ ÜYE

12

İSMAİL YALÇIN ÜYE

13

GÜRKAN KAÇAN ÜYE

 

BÜRO STANDARTLARI KOMİSYONU

1

KEMAL KÜNÜ  KOM BŞK.                

2

İBRAHİM TAMTÜRK  KOM BŞK YRD.        

3

MEHMET KAMİL KÜÇÜKGÖZ  KOM SEKRETERİ    

4

İBRAHİM İLKER SORAR ÜYE

5

AHMET YESEVİ KARAGÖZ ÜYE

6

MEHMET ŞAHNALI ÜYE

7

MEHMET ALİ GÜRBÜZ ÜYE

8

OZAN NAR ÜYE

9

AHMET TAŞ ÜYE

 

ÇEVRE KOMİSYONU

1

MEHMET ŞAKİR KOYUNCU  KOM BŞK.                

2

MEHMET ÖZDEK  KOM BŞK YRD.        

3

ÇAĞRI YALUK  KOM SEKRETERİ      

4

MİNE ÖZSOY ÜYE

5

TENNUR ESKİKAYA ÜYE

6

UĞUR AYDIN ÜYE

 

EĞİTİM KOMİSYONU

1

SEDAT ERYÜREK  KOM BŞK.                 

2

HAKAN KÜTÜK  KOM BŞK YRD.        

3

DENİZ AVCI  KOM SEKRETERİ      

4

ORHAN ÖZGÜVEN ÜYE

5

ÖMER AVCI ÜYE

6

UĞUR ÜZER ÜYE

7

HÜLYA AĞÇAM  ÜYE

8

NACİYE DUT ARK ÜYE

9

ZİYA ŞAHİN  ÜYE

10

HÜLYA GÜRSOY ÜYE

11

ÇİĞDEM YEŞİLHÜYÜK ÜYE

12

HAKAN KÜÇÜK ÜYE

 

HAKSIZ REKABETLE MÜCADELE KOMİSYONU

1

SELAMİ ALKAN  KOM BŞK.                

2

NİZAR KOTLUK  KOM BŞK YRD.        

3

SÜMEYYA YILMAZ  KOM SEKRETERİ     

4

TESLİME ÇOLAK ÜYE

5

HİLAL KARAKAŞ ÜYE

6

İSMAİL ÖZ ÜYE

7

NEDİM KIZIL ÜYE

8

MİNE GÖ ÜYE

9

SITKI BİÇER ÜYE

10

ÜMMET ESEN ÜYE

11

FADİME ŞİMŞEK ÜYE

 

İLETİŞİM KOMİSYONU

1

METİN ARSLAN  KOM BŞK.                

2

MUSTAFA KÖSE  KOM BŞK YRD.        

3

BÜLENT ARI  KOM SEKRETERİ      

4

AYŞE SAĞIR ÜYE

5

SÜMEYYA ÜNAL ÜYE

6

SEYİT DEMİR ÜYE

 

ODA SEMİNER VE ETKİNLİK KOMİSYONU

1

VATAN YALI   KOM BŞK.                

2

ALPER YANTIR  KOM BŞK YRD.        

3

ŞERİFE YAMAN YURDAER   KOM SEKRETERİ      

4

RAMAZAN ÇATMAZ ÜYE

5

MUSTAFA HARUN AĞARTAN ÜYE

6

SABRİYE SİPAN ÜYE

 

SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU

1

ORHAN BUDAK  KOM BŞK.                

2

ÜMİT AKPOLAT  KOM BŞK YRD.        

3

DERYA ATASOY  KOM SEKRETERİ      

4

CUMALİ AMANAT ÜYE

5

DİLEK GÜL ÜYE

6

HAFİZE DEMİR ÜYE

7

HÜLYA AĞÇAM  ÜYE

8

İLKAY AŞÇI ÜYE

9

İSMAİL GÜROCAK  ÜYE

10

ÖZGÜR AKÇAL ÜYE

11

SADIK SARI ÜYE

12

FERDİ ZEYNEPLİ ÜYE

13

MEHMET AYDIN ŞENDAĞ ÜYE

14

MEHMET HANİFİ EROĞLU ÜYE

15

ŞAHİN ALKAYA ÜYE

16

FADİME AYTAŞ ÜYE

 

SAĞLIK KOMİSYONU

1

CUMALİ YILMAZ  KOM BŞK.                

2

HATİCE ÇİFTÇİ  KOM BŞK YRD.        

3

ŞEHNAZ GÖKDEMİR  KOM SEKRETERİ      

4

GÜLDANE ALICI ÜYE

5

ABDURRAHMAN KAPAN ÜYE

6

İLHAN BÖLÜKGİRAY ÜYE

7

CUMALİ TAHTACI ÜYE

8

NİLÜFER GÜLTEKİN ÜYE

 

SOSYAL GÜVENLİK MEVZUATI KOMİSYONU

1

RÜÇHAN HASAN BOLAT  KOM BŞK.                

2

HİLAL BAYRAM  KOM BŞK YRD.        

3

MESRA SAYGILI  KOM SEKRETERİ      

4

GÖKHAN FARSAK ÜYE

5

SAFİYE DIBLAN ÜYE

6

BAHAR PEKTAŞ ÜYE

7

ESİN ADIGÜZEL ÜYE

8

ZÜLEYHA TARÇIN ÜYE

9

ŞENGÜL KURTAR ÜYE

10

MERİH BÜYÜKBOĞA ÜYE

11

SEVAL SAYICI ÜYE

12

ADEM GENÇ ÜYE

13

AHMET SİNAN ÖZTÜRK ÜYE

14

HAKAN DELİAHMETOĞLU ÜYE

15

COŞKUN ÖZERK ÜYE

16

ERDAL AŞIKOĞLU ÜYE

17

ERCAN ÇALIŞKAN ÜYE

 

SPK MEVZUATI KOMİSYONU

1

KENAN SEVİNÇ  KOM BŞK.                

2

BÜLENT DÖNERTAŞ  KOM BŞK YRD.       

3

MİHRALİ AYNIOĞLU  KOM SEKRETERİ      

4

ERDAL KÖKYILDIRIM ÜYE

5

FERHAT AVCI ÜYE

6

HALİL ASLAN ÜYE

7

ÇAĞLAR DOĞAN ÜYE

8

AHMET KURMUŞ ÜYE

 

SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYONU

1

ŞAHİN BOYACI  KOM BŞK.                

2

YUSUF AYYILDIZ  KOM BŞK YRD.        

3

MURAT TEMEL  KOM SEKRETERİ      

4

FERDİ ZEYNEPLİ ÜYE

5

MEHMET AYDIN ŞENDAĞ ÜYE

6

ÖMER YURDAÖZER ÜYE

7

SERCAN AYAN ÜYE

8

EMRAH KUŞÇU ÜYE

9

ONUR ÖZGAN ÜYE

10

HASAN ALPER İÇOĞLU ÜYE

11

KENAN KIVCI ÜYE

12

OSMAN KARABULUT ÜYE

13

SEZER ÖRGEN ÜYE

14

ABDULLAH GÜRKAN ÜYE

15

ERTAN ZEYBEK ÜYE

16

UĞUR AYDIN ÜYE

 

TESMER EĞİTMENLERİ KOMİSYONU

1

SUNAY KOKANGÜL  KOM BŞK.                

2

KENAN KIVCI  KOM BŞK YRD.        

3

SAADET YURDAÖZER  KOM SEKRETERİ     

4

AYHAN TEMUR ÜYE

5

TİBET SÖKMENOĞLU ÜYE

6

FATİH KALA ÜYE

 

   

8

AYFER ÜNLÜ ÜYE

9

OKAN KARACIK ÜYE

10

DEMET METEOĞLU ÜYE

11

EYLEM BAKLACI ÜYE

12

FERHAT KÖKÇÜ ÜYE

13

NAGİHAN GÜLBEYAZ ATASOY ÜYE

14

ÜMİT GÜVEN ÜYE

15

NERMİN PÜRÇÜKLÜ ÜYE

16

FATİH NURİ DELİÇAY ÜYE

17

HAKAN DÜZENLİ ÜYE

18

SANİYE ATMACA ÜYE

19

ALİ CERİT ÜYE

20

GÖKMEN ARSLAN ÜYE

21

ARDA UTKU ALTUNER ÜYE

22

ÜMİT AKPOLAT ÜYE

23

MURAT KORKMAZ ÜYE

24

OKAN KAÇAN ÜYE

25

ETHEM DENİZ İRTEGÜN ÜYE

26

ERCÜMENT KARACA ÜYE

27

İLKAY AŞÇI ÜYE

28

HÜLYA KARAKUŞ (SAYILIKAN) ÜYE

 

ULUSLAR ARASI FİNANSAL RAPORLAMA STANDARTLARI KOM. (UFRS)

1 AYGÜN KAZBEK  KOM BŞK.                
2 İMAM PETEK  KOM BŞK YRD.        
3 YUSUF ÇALIŞKAN  KOM SEKRETERİ      
4 SEDAT ERYÜREK ÜYE
5 MEHMET CAN KUREN ÜYE
6 MEHMET BAHÇE ÜYE
7 HÜSEYİN ESKİKAYA ÜYE

 

YAYIN KOMİSYONU

1

TURGAY YÖRÜK  KOM BŞK.                

2

MUSTAFA BAYGIN  KOM BŞK YRD.        

3

BÜLENT DÖNERTAŞ  KOM SEKRETERİ      

4

ALİ KEMAL TUNAY ÜYE

5

COŞKUN SEVİN ÜYE

6

YAHYA KIRMIZI ÜYE

 

KAMU ETİK KOMİSYONU

1

HASAN ALPER İÇOĞLU  KOM BŞK.                

2

AYFER ÜNLÜ   KOM BŞK YRD.        

3

HAFİZE DEMİR  KOM SEKRETERİ      

4

YUNUS EMRE YILMAZ ÜYE

5

ZİYA ŞAHİN ÜYE

6

TURGUT YÖRÜK ÜYE

 

İŞ HUKUKU MEVZUATI KOMİSYONU

1 AHMET KATLAV  KOM BŞK.                
2 HARUN DEMİRDAĞ  KOM BŞK YRD.        
3 ŞENGÜL KOÇALİ  KOM SEKRETERİ      
4 EMİNE KORKMAZ ÜYE
5 SAFİYE DIBLAN ÜYE
6 AYSUN ÖZSİNAN KAÇMAZ ÜYE
7 SERCAN AYAN ÜYE
8 NURAN ADIGÜZEL ÜYE

 

KOBİ'LERİ İZLEME KOMİSYONU

1

OKTAY KARAKAN  KOM BŞK.                

2

ŞAHİN ALKAYA  KOM BŞK YRD.        

3

BAHAR  PEKTAŞ  KOM SEKRETERİ      

4

RAMAZAN UYSAK ÜYE

5

CEMİL NARTÜRK ÜYE

6

ZİYA SÖNMEZ ÜYE

7

HALİL DİKİLİTAŞ ÜYE
8 ARZU KILIÇ ÜYE
9 NUR SAYILIR ÜYE
10 YILMAZ ÖZDEMİR ÜYE
11 RAMAZAN NAMLI ÜYE

 

KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

1

KEMAL ALGAN  KOM BŞK.                

2

ÖMER YURDAÖZER  KOM BŞK YRD.        

3

MEHMET TURAN EREN  KOM SEKRETERİ      

4

HASAN KARASU ÜYE

5

MEHMET HANİFİ EROĞLU ÜYE

6

MEHMET ÖZDEK ÜYE

7

ALİ ÖZÇELİK ÜYE

8

NALAN ERKÖSE ÜYE

9

NEBİ SAYDAM  ÜYE

10

HAKAN KAYGI ÜYE

11

YUSUF ÇAY ÜYE

12

AHMET PEYAMİ ATASEVER ÜYE

 

MESLEK YASASI MEVZUATI KOMİSYONU

1

SITKI BİÇER  KOM BŞK.                

2

ERHAN GÜMÜŞTEPE  KOM BŞK YRD.        

3

SELÇUK ÖNTÜRK  KOM SEKRETERİ      

4

TAMER TUZUN ÜYE

5

SACİT ÇULHA ÜYE

6

NALAN ERKÖSE ÜYE

 

MESLEKİ DENETİM KOMİSYONU

1

RECEP YILDIRIM  KOM BŞK.                

2

FUAT IRMAK  KOM BŞK YRD.        

3

DERYA ATASOY  KOM SEKRETERİ      

4

SELÇUK ÖNTÜRK ÜYE

5

TARIK ŞİPAR ÜYE

6

AHMET SİNAN  ÖZTÜRK ÜYE

7

DÖNDÜ ÖNER ÜYE

8

İSMAİL GÜROCAK ÜYE

9

YUNUS EMRE YILMAZ ÜYE

10

HATİCE KELEŞ ÜYE

 

MESLEKİ ETİK KOMİSYONU

1

HAYDAR BEKTAŞ  KOM BŞK.                

2

SAİT GÜVENDİR  KOM BŞK YRD.        

3

MEHMET KAMİL KÜÇÜKGÖZ  KOM SEKRETERİ      

4

CUMALİ ÖZDEK ÜYE

5

DÖNDÜ ÖNER ÜYE

6

İBRAHİM İLKER SORAR ÜYE

7

İBRAHİM TAMTÜRK ÜYE

8

EMRAH CİRİT ÜYE

9

ÖZAY YURTSEVEN ÜYE

10

GÜLŞEN CERİTOĞLU ÜYE

11

ERBİL EROĞLU ÜYE

 

TESMER STAJ KOMİSYONU

1 OSMAN KELEŞ  KOM BŞK.                
2 FADİME AYTAŞ  KOM BŞK YRD.        
3 MECİT AYHAN  KOM SEKRETERİ      
4 ERHAN İDEM ÜYE
5 ERSUN CEYLAN ÜYE
6 MAHMUT MEŞE                 ÜYE
7 MUSTAFA TAMTÜRK ÜYE
8 MEHMET KURUMUŞ        ÜYE
9 MURAT YELİS       ÜYE
10 FATİH KILIÇ ÜYE
11 NAMIK KEMAL TEKEREK ÜYE
12 METİN SAMANCI ÜYE

 

TİCARET HUKUKU MEVZUATI KOMİSYONU

1

MEHMET ATAKAN BOĞA  KOM BŞK.                

2

SÜLEYMAN HAKVERDİ  KOM BŞK YRD.        

3

RABİA BÜYÜKUÇAR HÖKELEK  KOM SEKRETERİ      

4

MUSTAFA BOZKURT ÜYE

5

SEDAT MORTEPE ÜYE

6

ÖMER HÜNERİOĞLU ÜYE

7

DÖNDÜ YILDIZ ÜYE

8

MEHMET KURUMUŞ ÜYE

9

EDNA METİN ÜYE

 

TÜRKİYE DENETİM STAND. KOMİSYONU (TDS)

1

AHMET KILAVUZ  KOM BŞK.                

2

ATİLLA ÜNAL  KOM BŞK YRD.        

3

ERDAL AŞIKOĞLU  KOM SEKRETERİ      

4

ALİ VURUCU ÜYE

5

ÜMMET ESEN ÜYE

6

ERHAN GÜMÜŞTEPE ÜYE

 

TÜRKİYE MUHASEBE STAND.KOMİSYONU (TMS)

1

ALİ SERVET  KOM BŞK.                

 

   

2

ABDÜLFETTAH YILMAZ  KOM BŞK YRD.        

3

AHMET UÇAR  KOM SEKRETERİ      

4

ALATTİN BAYRAM ÜYE

5

BİLAL ERDOĞAN ÜYE

6

MUSTAFA  GÜMÜŞSOY ÜYE

7

FERHAT AVCI ÜYE

8

YILMAZ OKTAR ÜYE

 

ÜCRET TESPİT KOMİSYONU

1

NECATİ ŞAFAK  KOM BŞK.                

2

 BÜLENT YUSUF BİLGEN  KOM BŞK YRD.        

3

HAYATİ DİNSEVER  KOM SEKRETERİ      

5

MEHMET ARICI ÜYE

4

AYLİN GÜNDOĞDU ÜYE

5

MEHMET AKICI ÜYE

 

VERGİ MEVZUATI KOMİSYONU

1

İBRAHİM GÜLER  KOM BŞK.                

2

HASAN  BURAK ERGEÇ  

3

CANAN ÇİMELİLER  

4

HALİT DEMİR  

5

AHMET UÇAR  

6

ÇELİK KARLIBAHAR  

7

YUSUF KÜTÜK  

8

FAHRİYE YÜZÜCÜ  

9

F HAYRİNÜSA YARMAN  

10

VELİ ÇİFTÇI  

11

LALE BALCELİ  

12

NECMİYE PAKKILINÇ  

13

ERCAN ÇALIŞKAN  

 

MESLEKİ GELİŞMELERİ İZLEME KOMİSYONU

1

DURDANE ATEŞ  KOM BŞK.                

2

SERCAN AYAN  KOM BŞK YRD.        

3

SOLMAZ TOPCU  KOM SEKRETERİ      

4

DERYA ÇİÇEK (NAR) ÜYE

5

MUSTAFA BUCAK ÜYE

6

HÜSEYİN KAYA ÜYE

7

ÇİĞDEM ÖZCANKIRANBAĞLI ÜYE

8

HACER DONBALOĞLU ÜYE

9

MİHRALİ AYNIOĞLU ÜYE

10

N.GÜLBEYAZ ATASOY ÜYE

11

NEDİM KIZIL ÜYE

12

ZİYA ŞAHİN ÜYE

13

YURDAGÜL GÜL ÜYE

 

ARGE KOMİSYONU

1

LEVENT DENİZ  KOM BŞK.               

2

HÜSEYİN ALBAKLI  KOM BŞK YRD.        

3

ERDİ ÇÖL  KOM SEKRETERİ     

4

GÜLDANE ALICI ÜYE

5

AHMET YALDIR ÜYE

6

BÜLENT YÜCEL ÜYE

7

NİZAR KOTLUK  ÜYE

8

SELİM ATANUR YILDIRIM ÜYE

9

ÖMER YALÇIN ÜYE

10

ÖNDER KAHYALAR ÜYE

11

BÜLENT KUŞ ÜYE

12

GÖKHAN TEL ÜYE

13

AYFER BALLI ÜYE

14

FATİH SERÇE ÜYE

15

YAHYA KOÇAK ÜYE

16

CUMALİ FIRAT İZGİ ÜYE

 

BAĞIMSIZ DENETİM KOMİSYONU

1

VELİ ÇİFTÇİ  KOM BŞK.                 

2

NECATİ ŞAFAK  KOM BŞK YRD.        

3

ŞEBNEM DARICI  KOM SEKRETERİ     

4

CAHİT ADAKOĞLU ÜYE

5

FADİME ŞİMŞEK ÜYE

6

EVREN GEZGİNCİ ÜYE

7

ATİLLA ÜNAL ÜYE

8

M.CEM KILIÇASLAN    ÜYE

9

ÖMER KURT ÜYE

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ İZLEME KOMİSYONU

1 MURAT KORKMAZ  KOM BŞK.                
2 AYŞE UYSAL  KOM BŞK YRD.        
3 AHMET AKBAŞ  KOM SEKRETERİ      
4 YAHYA KOÇAK ÜYE
5 TUNCAY TÜRKKORKMAZ ÜYE
6 SONER KARTAL ÜYE
7 ALİ DİNÇER ÜYE
8 ADEM ELİŞ ÜYE

 

MESLEKİ SORUNLAR PROJE GELİŞTİRME KOMİSYONU

1

MEHMET REŞAT FAAL  KOM BŞK.                

2

SÜLEYMAN HAKVERDİ  KOM BŞK YRD.        

3

ERHAN GÜMÜŞTEPE  KOM SEKRETERİ      

4

YUNUS EMRE YILMAZ ÜYE

5

MEHMET KAMİL KÜÇÜKGÖZ ÜYE

6

TURGUT YÖRÜK ÜYE

7

TUNCAY TÜRKKORKMAZ ÜYE

 

TESMER MENTÖRLERİ KOMİSYONU

1

AYHAN TEMUR  KOM BŞK.                

2

KENAN KIVCI  KOM BŞK YRD.        

3

ÜMİT AKPOLAT  KOM SEKRETERİ      

4

MEHMET AYDIN ŞENDAĞ ÜYE

5

EROL CANATTI ÜYE

6

AHMET UÇAR ÜYE

7

ÖMER KILIÇARSLAN ÜYE

8

ALİ CERİT ÜYE

9

GÖKMEN ARSLAN ÜYE

10

MURAT KORKMAZ  ÜYE

 

KADIN MESLEKTAŞLAR KOMİSYONU

1

ASLIHAN DEMİRALAY  KOM BŞK.                

2

DERYA ATASOY  KOM BŞK YRD.        

3

HATİCE KELEŞ  KOM SEKRETERİ      

4

AYŞE CİNGÖZ (ARPAĞ) ÜYE

5

SABİHA KÜÇÜK ÜYE

6

GÜNAY GÖBEKLİ ÜYE

7

HAFİZE DEMİR ÜYE

8

FADİME AYTAŞ ÜYE

9

AYTÜRK KUŞÇU AKYILDIZ ÜYE

10

DENİZ AVCI ÜYE

11

ÇİĞDEM YEŞİLHÜYÜK ÜYE

12

ŞENGÜL KURTAR ÜYE

13

AYŞE SAĞIR ÜYE

14

ELVAN İPEKBAYRAK ÜYE

15

SİBEL YÜKSEL ÜYE

16

DEMET METEOĞLU ÜYE

17

NERMİN PETEK ÜYE

18

NESRİN KÜÇÜKBAĞCI ÜYE

19

İLKAY BİNBUĞA ÜYE

 

GÖRSEL SANATLAR FOTOĞRAFÇILIK KOMİSYONU

1

HASAN DAYANIKLI  KOM BŞK.                

2

İBRAHİM YILMAZ  KOM BŞK YRD.        

3

ÖZLEM DAĞLI  KOM SEKRETERİ      

4

FATİH YİĞENOĞLU ÜYE

5

OKAN TÜRKTAN ÜYE

6

TEVFİK GÖKDEMİR ÜYE

7

SERPİN ŞALILI ÜYE

8

LEYLA ERSAN ÜYE

9

SELAMİ ALKAN ÜYE

10

HASAN TASLAKÇI ÜYE

11

SİBEL GÜL ÜYE