Göster
Disiplin Kurulu

 

 Hasan TASLAKÇI

Hasan TASLAKÇI

BAŞKAN

Adana’da doğdu. İlk okulu Cebesoy İlkokulunda, ortaokulu Tepebağ Ortaokulunda ve Liseyi de Adana Erkek Lisesinde okudu. Daha sonra, Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisini (Gazi Üniversitesi) bitirdi.

1971 yılından bu yana da kendi bürosunda Mali Müşavirlik yapmaktadır. Adana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası disiplin kurullarında çalıştı. Oda danışma meclisinde, Vergi Mevzuatı İnceleme Komisyonu ile Eğitim Komisyonlarında Başkanlıklar yaptı. Muhtelif tarihlerde odanın düzenlediği panel , seminer ve toplantılara konuşmacı olarak katıldı. Ayrıca, Odanın internet sitesinde mesleki makaleler yazdı ve yazmaya da devam etmektedir. Müzik, kitap ve fotoğraf düşkünüdür. Adana Fotoğraf Amatörleri Derneğinin (Afad) üyesidir. 

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

HÜSEYİN KAYA

ÜYE


 

 

Nebi TOKLUCU

Nebi TOKLUCU

Üye

1983 yılında Adana'da doğdu. 

İlk, orta ve lise eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra, 2007 yılında Pamukkale Ünv. İ.İ.B.F. Maliye bölümünü bitirdi.

2012 yılından itibaren baba mesleği olan SMMM faaliyetine serbest olarak devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Ergüven ŞAHİN

Üye

1982 yılında Adana'da doğdum. İlköğrenimimi Kazım Karabekir İlkokulu ve Vakıfbank Ortaokulu'nda tamamladım. 2000 yılında Danişment Gazi Lisesinden mezun oldum. Yükseköğrenimimi 2001-2005 yılları arasında Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümünde tamamladım. Evliyim. 2011 yılından beri Mali Müşavirlik yapmaktayım.

 

 

 

Demet METEOĞLU

Üye